Brygadzista robót elektrycznych

HTC-SYSTEM Sp. z o.o.
  • Gdańsk, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Brygadzista robót elektrycznych (Gdańsk/Starogard Gdański)

Zakres obowiązków
• Planowanie i organizacja pracy podległej brygady zgodnie z ustalonym harmonogramem prac,
• Kontrola jakości wykonanych prac,
• Raportowanie o zaawansowaniu i przebiegu prac,
• Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP i ppoż.

Wymagania
• Umiejętność zarządzania/kierowania zespołem 3-6 osób,
• Wykształcenie min. średnie, najlepiej elektryczne,
• Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
• Aktualne uprawnienia energetyczne SEP, najlepiej E + D,
• Znajomość czytania projektów elektrycznych i teletechnicznych,
• Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
• Mile widziana znajomość budowy i działania instalacji fotowoltaicznych i teletechnicznych,
• Samodzielność i komunikatywność,
• Prawo jazdy kat. B,
• Gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy
• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
• Niezbędne narzędzia pracy i szkolenia wdrożeniowe,
• Pracę przy dużych inwestycjach,
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
• pracę w młodym i dynamicznym zespole, nastawionym na współpracę oraz dzielenie się wiedzą.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)