Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.03.2024

KIEROWNIK BUDOWY / MAJSTER ROBÓT SANITARNYCH

ZRB w Zamościu
  • Zamość, lubelskie pow. Zamość

Inżynier

Umowa o pracę

Zakład Remontowo Budowlany Adam Kustra - przedsiębiorstwo budowlane z Zamościa zatrudni pracowników na stanowisko :

Miejsce pracy: woj. Lubelskie - Zamość

OPIS STANOWISKA:
• Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym,
• Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót
• Koordynacja prac na budowie
• Sporządzanie harmonogramu oraz analiza postępu wykonywanych prac
• Sporządzanie i analiza dokumentacji technicznej
• Monitorowanie kosztów budowy
• Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
• Nadzór nad przestrzeganiem BHP
WYMAGANIA:
• Mile widziane wykształcenie wyższe lub zawodowe na kierunku: Inżynierii Środowiska lub pokrewnym
• Uprawnienia do kierowania robotami branży sanitarnej
• Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzanie czasem pracy podległych pracowników,
• Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów
• Komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów
• Rzetelność i uczciwość
• Prawo jazdy kat. B
• Znajomość obsługi programów komputerowych Microsoft, Norma, AutoCad
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
OFERUJEMY:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Zatrudnienie na umowę o pracę
• Wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności
• Samodzielną i odpowiedzialną pracę
• Niezbędne narzędzia do realizowania obowiązków telefon, samochód, etc.,
• Możliwość realizacji ciekawych projektów,
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji