Kierowca/zaopatrzeniowiec

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.08.2022
Magot

Kierowca

Umowa o pracę

STANOWISKO: KIEROWCA/ZAOPATRZENIOWIEC
MIEJSCE PRACY: PIASTÓW

OPIS STANOWISKA:
- Realizacja dostaw na określonym terenie
- Załadunek, przewóz i dostarczenie towaru
- Rozładunek transportowanych towarów
- Terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
- Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem
towarów
- Dbanie o stan techniczny i czystość pojazdów

WYMAGANIA:
- Prawo jazdy kat. B
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej
- Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
- Uczciwość, terminowość
- Mile widziane doświadczenie w pracy jako kierowca
- Sumienne prowadzenie dokumentacji na swoim stanowisku pracy

CO OFERUJEMY?
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji
- Pracę od poniedziałku do piątku
- Dobre warunki pracy
- Codzienny powrót do domu
- Comiesięczna nagroda uznaniowa

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.
Miejsce pracy
  • Piastów pow. pruszkowski, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasła (5 dni)