Inspektor BHP

ZEC SERVICE Sp. z o.o.
  • Wrocław, dolnośląskie

Inny

Umowa o pracę

Jesteśmy firmą rodzinną z 30 letnim stażem na rynku. Realizujemy usługi dla energetyki i przemysłu oraz produkujemy elementy i konstrukcje stalowe. Nasza główna siedziba mieści się we Wrocławiu, ale stacjonujemy również w Zielonej Górze oraz Krakowie. W swoim zespole mamy ok. 350 pracowników z wyspecjalizowaną wiedzą i fachowymi umiejętnościami.

Od początku istnienia firmy realizujemy odpowiedzialne i wymagające zadania w Polsce oraz za granicą, współpracując zarówno z partnerami biznesowymi, jak i instytucjonalnymi tj. z Europejską Organizacją Badań Jądrowych - CERN.

Jesteśmy nastawieni na jakość naszych usług i otwartość na nowe horyzoty działania, umacniając tym samym swoją pozycję biznesową.

Obecnie poszukujemy osoby do działu BHP:

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Analiza stanu BHP oraz prowadzenie przeglądów na stanowiskach pracy i
w miejscach wykonywania zadań przez pracowników.
- Udział w opracowaniu i opiniowaniu instrukcji dot. BHP dla
poszczególnych stanowisk pracy.
- Nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów BHP przez pracowników.
- Opracowywanie planu poprawy warunków bezpieczeństwa i higieny
pracy.
- Sporządzanie sprawozdań z wypadków przy pracy, zdarzeń potencjalnie
wypadkowych oraz chorób zawodowych oraz udział w ustalaniu ich
okoliczności.
- Uczestnictwo w odbiorach technicznych urządzeń modernizowanych
(remontowanych).
- Nadzór nad zaopatrzeniem pracowników w odzież roboczą, ochronną i
sprzęt ochrony osobistej.
- Prowadzenie ogólnych szkoleń pracowniczych z BHP.
- Nadzór nad instruktażem pracowników podwykonawców w zakresie BHP.
- Prowadzenie audytów wewnętrznych Zintegrowanego Systemu
Zarządzania.
- Nadzór nad instruktażami i szkoleniami w zakresie ewakuacji p.poż.
- Prowadzenie procesów reklamacyjnych.
- Wsparcie w zakresie gospodarki odpadami.

NASZE WYMAGANIA:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata).
- Wykształcenie kierunkowe.

OFERUJEMY:

+ Pracę w rozwijającej się, stabilnej firmie rodzinnej.
+ Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + zmienne dodatki.
+ Możliwość uczestnictwa w „Programie Mentorskim”, mającym na celu
przekazywanie specjalistycznej wiedzy przez doświadczonych
pracowników.
+ Benefity, takie jak: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do okularów
korekcyjnych, karta Multisport, prywatna opieka w LuxMed, paczki
mikołajkowe dla dzieci, szkółka spawalnicza.
+ Bezpieczeństwo pracy w oparciu o Program Świadomy-odpowiedzialny-
bezpieczny.
+ Szkolenia.
+ Zajęcia językowe.
+ Możliwość przyłączenia się do firmowej drużyny biegowej.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)