Zatrudnimy na stanowisko: Digital manager

ViaVox Group S.A.

Informatyk

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

- Zarządzanie pracą zespołu Digital
- Tworzenie i realizacja strategii digital marketingu
- Realizacja kampanii reklamowych (Facebook ADS, Google ADS)
- Rozwój rozwiązań CRM & Marketing Automation
- Monitorowanie trendów rynkowych
- Zarządzanie budżetem poprzez jego efektywne planowanie i wykorzystanie

Wymagamy:

- Doświadczenie w obszarach digital/e-commerce
- Doświadczenie w digital marketingu
- Znajomość programowania (język programowania PHP 7.3 + stopniu zaawansowanym, programowanie OOP, Framework Laravel, Rest Api)
- Baza danych MySQL , React.js oraz React Native w stopniu zaawansowanym; Node.js, Yarn, Git, ES6, TypeScript, wzorce projektów, Unit Testing, Linux (Debian)
- Strony WWW: Bootstrap, Wordpress, Elementor, Composer, HTML (CSS, JS)
- Preferowane studia kierunkowe (e-commerce, marketing, nowe technologie)
- Kreatywność
- Umiejętności interpersonalne i analityczne
- Umiejętności koncepcyjne i strategiczne
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Znajomość j. angielskiego

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie
- Forma zatrudnienia zależna od indywidualnych potrzeb
- Wynagrodzenie 6 tys. zł- do 8 tys. zł (wynagrodzenie uzależnione od posiadanej wiedzy oraz doświadczenia)
- Możliwość rozwoju
- Praca w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane ofertą proszę o kontakt poprzez formularz Lento.
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)