PRACOWNIK PAPUGARNI na 1/2 etatu

Papugarnia Bolesławiec

Inny

Umowa o pracę

Poszukujemy osób na stanowisko
PRACOWNIK PAPUGARNI

Ofertę kierujemy do miłośników zwierząt . Doświadczenie i wiedza związana z papugami są dodatkowym atutem.

Oczekujemy:
- odpowiedzialności,
- miłości do zwierząt w szczególności papug,
- życzliwości,
- pracowitości,
- chęci uczenia się i rozwoju,
- książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub gotowość jej wyrobienia

Zakres obowiązków:
- obsługa klienta
- przygotowywanie sali lotów przed otwarciem papugarni - prace porządkowe oraz po jej zamknięciu
- przygotowywanie posiłków dla papug
- spędzanie czasu w sali lotów z papugami

Oferujemy

umowę o pracę na pół etatu
elastyczne godziny pracy
atrakcyjny sposób wynagrodzenia - stała stawka godzinowa plus premie
wynagrodzenie od 1600 zł brutto do 2500 zł brutto
udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych
miłą atmosferę pracy w młodym zespole

Jeśli chciałabyś/chciałbyś razem z nami współtworzyć to wyjątkowe miejsce zapraszamy do kontaktu.

CV można wysyłać w wiadomości prywatnej bądź osobiście dostarczyć do Papugarni
ulica Sierpnia 80 nr 18 ; Bolesławiec

Prosimy o dopisanie do swojego CV następującej formuły : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Muscleffect Kamila Czech w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zespół Papugarnia Bolesławiec
Miejsce pracy
  • Bolesławiec pow. bolesławiecki, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.