Oferta pracy-psychoterapeuta dziecięcy-Zamość

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.07.2022
Euro-Medica

Inny

Umowa o pracę

W związku z dynamicznym rozwojem Naszego Centrum Psychologii i Psychoterapii dla dzieci I młodzieży Euro-Medica w Zamościu poszukujemy do Naszego zespołu:

Psychoterapeutów (po drugim roku całościowego 4-letniego kursu psychoterapeutycznego.

Lokalizacja: Zamość

Czego oczekujemy?

- min. 1 rok udokumentowanego doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą
- umiejętności nawiązywania relacji międzyludzkich
- umiejętności pracy samodzielnej oraz zespołowej
- systematyczności oraz punktualności

Zakres obowiązków:

- prowadzenie sesji psychoterapeutycznych (indywidualnych, rodzinnych, grupowych oraz sesji wsparcia psychospołecznego);
- współpraca z zespołem wielospecjalistycznym z zakresu zdrowia psychicznego

Oferujemy

- pracę w prężnie rozwijającej się przychodni NFZ
- zatrudnienie w oparciu o dogodną formę zatrudnienia
- możliwość dostosowania godzin pracy do dyspozycyjności
- konsylia z innymi specjalistami Ośrodka
- regularne superwizje grupowe
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- pracę w sympatycznym i pomocnym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą, proszone są o aplikowanie za pośrednictwem formularza.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie do nadsyłanych ofert klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Miejsce pracy
  • Zamość pow. Zamość, Lubelskie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.