Zatrudnimy Magazyniera

Kubara Sp. z o.o.

Magazynier

Umowa o pracę

Zadania:

• przyjmowanie produktów z produkcji oraz przygotowywanie ich do wysyłki;
• rozładunek i załadunek towarów;
• kompletacja wyrobów gotowych;
• obsługa systemu magazynowego;
• sporządzanie dokumentacji magazynowej;
• dbałość o zgodność stanów magazynowych;
• obsługa wózka widłowego oraz wózka paletowego;
• dbałość o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania

• umiejętność obsługi wózków widłowych;
• doświadczenie na stanowisku magazyniera;
• mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej;
• dyspozycyjność, dokładność oraz sumienność;
• umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy

• pracę na stałe w pełnym wymiarze czasu pracy;
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
Miejsce pracy
  • Jędrzejów pow. jędrzejowski, Świętokrzyskie
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)