Zastępca Dyrektora Technicznego

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.02.2022

Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Menedżer

Firma mdm® NT jest wiodącym producentem akcesoriów wykorzystywanych do budowy dachów oraz wysokiej jakości wyrobów paroizolacyjnych i membran, znajdujących zastosowanie w budownictwie. Ponadto spółka rozwija produkcję wysokoparoprzepuszczalnych membran wytwarzanych na bazie termoplastycznych poliuretanów (TPU), przeznaczonych do produkcji zaawansowanych laminatów technicznych i tekstylnych. Firma swoim zasięgiem obejmuje rynek krajowy i zagraniczny.

W związku z dynamicznym rozwojem, MDM NT Sp. z o.o., lider w swojej branży, poszukuje kandydatki/kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Bielsko-Biała/ Bażanowice

Zakres obowiązków

  • zarządzanie działem Utrzymania Ruchu,
  • rozwój parku maszynowego.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Utrzymania Ruchu lub podobnym,
  • doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

    • możliwość rozwoju zawodowego, codzienny kontakt z nowoczesnymi technologiami
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia

    • interesującą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o bardzo dobrej pozycji na rynku

    • szkolenia krajowe i zagraniczne

  • Klikając przycisk APLIKUJ zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez mdm NT sp. z o.o. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Kodeksu Pracy oraz przepisów wykonawczych jest niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne. Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym będziemy przetwarzali w celu przeprowadzenia rekrutacji. Możemy także przetwarzać Twoje dane osobowe w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, o ile roszczenia te będą dotyczyć postępowania rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes mdm NT Sp. z o.o związany z ochroną przed roszczeniami w postępowaniach przed sądami lub organami administracji. Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym jest mdm NT Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Bestwińska 143. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych, kontaktując się z nami pod adresem: rekrutacja@mdmnt.com Możesz również skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem: iod@mdmnt.com

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)