Magazynier

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.02.2022

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Randstad jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań z zakresu doboru personelu. Specjalizujemy się w usługach z dziedziny doradztwa personalnego oraz zatrudnienia tymczasowego. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat.

Szukasz pracy na stanowisku magazyniera? Masz uprawnienia do obsługi wózka widłowego? Mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Nie zwlekaj! Aplikuj już teraz!

Zakres obowiązków

  • operowanie wózkiem widłowym
  • bieżące prace magazynowe, zlecane przez przełożonego

Wymagania

  • uprawnienia na suwnice
  • uprawnień na wózki widłowe UDT
  • odpowiedzialności, chęci i zmotywowania do pracy
  • gotowości do pracy zmianowej

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełen etat
  • możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych (karta sportowa, dodatkowa opieka medyczna)
  • miłą atmosferę w pracy i zgrany zespół

Zapraszamy do aplikowania lub wyślij sms o treści Magazynier pod numer 725300308

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al. Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w tym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym. Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy.
Miejsce pracy
  • Opole
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)