Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.03.2024

Monter naziemnych instalacji fotowoltaicznych

PROFISOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Legnica, dolnośląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Opis stanowiska

Firma Profisol Sp z.o.o z siedzibą w Legnicy, w związku z dynamicznym rozwojem firmy – zatrudni na stanowisko Monter instalacji PV (farmy fotowoltaiczne).
Szukamy osób tylko i wyłącznie z doświadczeniem do pracy na farmach fotowoltaicznych – głównie w delegacjach za granicą (Europa Zachodnia).
Zapraszamy do kontaktu wszystkich kandydatów, którzy posiadają umiejętności i wiedzę z co najmniej 2 punktów wymienionych w zakresie obowiązków.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- montaż konstrukcji wsporczej
- montaż modułów PV
- montaż okablowania DC oraz AC
- montaż oraz podłączenia falowników, AC Boxów, Trafostacji
- montaż ogrodzenia
- inne prace ogólnobudowlane

Wymagania stanowiska

- doświadczenie w pracy na farmach fotowoltaicznych (minimum 6 miesięcy)
- dyspozycyjność do wyjazdów w delegacje (2-4 tygodnie)
- umiejętność obsługi podstawowych narzędzi/elektronarzędzi
- podstawowa wiedza ogólnobudowlana

MILE WIDZIANE:
- umiejętność obsługi maszyn budowlanych (ładowarki, koparki, inne podobne)
- umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych
- znajomość języka obcego
- prawo jazdy kat. B
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- umiejętność obsługi komputera w zakresie podstawowym

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b
- bezpłatne zakwaterowanie oraz przejazdy do pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość szybkiego awansu
Skontaktuj się z nami
Tel. 76 300 00 82
Tel. +48