Magazynier

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.02.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

zamawianie towaru do magazynu, przyjmowanie towaru, wydawanie towaru sprzedaż artykułów technicznych do dostawców, wydawanie artykułów technicznych, materiałów bezpośrednio na produkcji, prowadzenie magazynu technicznego, magazynu skupu, wypisywanie faktur w programie magazynowym BIS

(godziny pracy 7-15)

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, zasadnicze zawodowe, brak
  • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: uprawnienia na wózki widłowe, umiejętność obsługi komputera, mile widziana znajomość programów magazynowych

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Biała Podlaska pow. Biała Podlaska, Lubelskie
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.