Robotnik

Centralna Baza Ofert Pracy

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

1. Porządkowanie/ utrzymanie w czystości terenu Zakładu Odpadów Komunalnych.
2. Sortowanie odpadów komunalnych.
3. Prace transportowe

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
  • Inne wymagania: mile widziane uprawnienia WJO1 oraz koparko - ładowarki klasa 1 oraz prawo jazdy kat B i C wynagrodzenie 3010 zł + premia Praca na II zmiany od pn. do pt. 7:00 do 15:00 lub 6:00 do 14:00 oraz od 14:00 do 22:00 Zatrudnienie na 3 m-ce z możliwością przedłużenia Miejsce wykonywania pracy: Zakład Odpadów Komunalnych W związku z zaistniałą sytuacją pandemii prosimy jedynie o kontakt korespondencyjny lub telefoniczny: Listy motywacyjne, życiorysy zawodowe zawodowe prosimy przesłać na adres: e-mail: praca@gpkglogow.pl, poczta: GPK-SUEZ Głogów Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 7a, 67 200 Głogów, Kontakt telefoniczny: w godzinach 11.00 14.00 pod nr 509162531, 76 726 56 47 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatkami / Kandydatami.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 3010,00 zł + premia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Głogów pow. głogowski, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasa (za 2 miesiące)