Hostessa / prezenterka marki / sprzedawca

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.05.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Hostessa

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Promowanie marki i produktów, przedstawianie i prezentacja produktów i marki potencjalnym klientom, sprzedaż bezpośrednia, zachęcanie do zakupu produktów spod naszej marki, pomoc w organizacji miejsca pracy (rozkładanie stoiska, układanie produktów, rozpakowywanie produktów itp.).
Miejsce wykonywania pracy: targi i zloty motocyklowe na terenie całej Europy.
Ilość godzin i godziny pracy zmienne - w zależności od targów/zlotów.
Oferta dostępna w sali G, C, E, H.
Kontakt z pracodawcą: tel.: 71 78 32 464, e-mail: info@agm-bikers.com

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
  • Inne wymagania: wykształcenie: minimum średnie, staż pracy: minimum rok na podobnym stanowisku (nie jest to warunek konieczny), bardzo dobra umiejętność posługiwania się w mowie językiem niemieckim, może być również język francuski, włoski, szwedzki, norweski, fiński - mile widziany jeden z wymienionych języków, umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z ludźmi, umiejętność sprzedaży bezpośredniej

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 180 PLN
  • Opis wynagrodzenia: (dniówka + prowizja od sprzedaży)
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasła (17 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.