Pracownik biurowo-handlowy

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.02.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Sekretarz

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

prowadzenie dokumentacji biurowej ( małe biuro), aktualizowanie treści strony www. w oparciu o CMS , "Presta Shop" , "Wordpress" , współpraca z handlowcami firmy, księgowością, inne obszary : drobna grafika -ulotki itp.
Godziny pracy 8:00 - 16:00
Wymiar czasu pracy: 80 lub 160 godzin w miesiącu (do uzgodnienia)
umowa zlecenie: 3 lata
kontakt z pracodawcą: kadry@flopsystem.pl lub 507780090

Wymagania

  • Uprawnienia: punktualność, kreatywność, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • Inne wymagania: wykształcenie dowolne, staż pracy 2 lata, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne, punktualność, kreatywność, jęz. angielski A2 w mowie i piśmie Sprawne posługiwanie się komputerem i znajomość pracy biurowej- bardzo dobra organizacja pracy własnej i kreatywność

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: do 25 PLN
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)