!function (f, b, e, v, n, t, s) {if (f.fbq) return;n = f.fbq = function () {n.callMethod ? n.callMethod.apply(n, arguments) : n.queue.push(arguments)};if (!f._fbq) f._fbq = n;n.push = n;n.loaded = !0;n.version = '2.0';n.queue = [];t = b.createElement(e);t.async = !0;t.src = v;s = b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t, s)}(window, document, 'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '303246673786053'); fbq('track', 'PageView'); !function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Kierownik Robót/Inżynier budowy

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.02.2022

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

SPEC-BRUK to dynamicznie rozwijająca się firma, która obecnie zajmuje wiodącą pozycje na rynku. Realizacje i osiągnięcia, jakich dokonaliśmy od 2000 roku pozwalają nam z optymizmem spoglądać w przyszłość. Nasze plany są ściśle związane z sektorem budownictwa i infrastruktury drogowej, gdzie we współpracy ze sprawdzonymi partnerami gotowi jesteśmy realizować największe wyzwania. Specjalizujemy się w projektowaniu najlepszych rozwiązań jak i wykonywaniu robót ziemnych, podbudów, nawierzchni drogowych, sieci zewnętrznych i przygotowania terenów inwestycyjnych. Za sukces naszej firmy odpowiada Nasz ponad stu osobowy zespół – doświadczonych, wykwalifikowanych, energicznych i kreatywnych specjalistów, którzy za każdym razem stają na wysokości zadania i z sukcesem realizują skomplikowane projekty. Dzięki właściwemu podejściu do potrzeb Klientów uczestniczyliśmy w wielu prestiżowych inwestycjach. Z każdym zrealizowanym zadaniem inwestycyjnym zyskujemy na renomie i uznaniu.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko :

Kierownik Robót/Inżynier Budowy

Zakres obowiązków

Prowadzenie robót ziemnych i drogowych oraz wod-kan.

Koordynacja robót na budowie z innymi branżami.

Odpowiedzialność za wykonywanie robót zgodnie z dokumentacją projektową i harmonogramem robót.

Kontrola kosztów w odniesieniu do budżetu.

Opracowanie dokumentacji podwykonawczej.

Negocjacje z dostawcami, podwykonawcami itp.

Wymagania

Wykształcenie inżynierskie.

Doświadczenie w robotach ziemnych i drogowych.

Znajomość Autocad i pakietu office.

Obsługa systemów sterowania maszyn budowlanych 3D.

Chęć podnoszenia własnych umiejętności, zdolność uczenia się nowych rzeczy.

Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole.

Pracowitość i sumienność.

Gotowość do pracy w delegacji.

Dyspozycyjność.

Mile widziane:

Doświadczenie w zewnętrznych sieciach wod-kan.

Uprawnienia budowlane w specjalności drogowej lub instalacyjnej.

Oferujemy

Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, działającej głównie w sektorze prywatnym,

Praca z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn budowlanych i systemów 3D,

Możliwość uczestnictwa w realizacji prestiżowych projektów z zakresu robót ziemnych i drogowych,

Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia uprawnień budowlanych,

Stabilne zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach finansowych,

Poszukujemy osób zainteresowanych długofalową współpracą,

Forma zatrudnienia do ustalenia: umowa o pracę, kontrakt,

Ubezpiecznie grupowe,

Prywatna opieka medyczna,

Pakiet Multisport.

  • Administratorem danych osobowych jest Spec Bruk Sp. z o.o. 32-590 Libiąż Oświęcimska 69, NIP: 6281985685. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spec Bruk Sp. z o.o. 32-590 Libiąż Oświęcimska 69, NIP: 6281985685 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Katowice
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)