Kierowca wózka widłowego - magazynier

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.02.2022

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Firma Bampton Sp. z o.o. jest częścią szwedzkiego holdingu. Na polskim rynku funkcjonujemy już od ponad 20 lat. Naszym zadaniem jest produkcja mebli z drewna oraz wytwarzanie komponentów drewnianych dla naszych klientów.

Zakres obowiązków

  • Wydawanie materiałów na produkcję
  • Załadunek materiałów do wysyłki
  • Buforowanie wyrobu gotowego na magazynie oraz przygotowanie do wysyłki
  • Rozładunki dostaw
  • Inwentaryzacja materiałów magazynowych

Wymagania

  • Jesteś osobą komunikatywną
  • Potrafisz pracować w zespole
  • Posiadasz uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych wraz z wymianą butli

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
  • Pracę w systemie podstawowym 3 - zmianowym
  • Pracę w otwartym zespole współpracowników
  • Grupowe ubezpieczenie NNW oraz grupowe ubezpieczenie na życie
  • Plan emerytalny
  • Prywatną opiekę medyczną oraz karty MultiSport
  • Dopłata do posiłków
  • Administratorem danych osobowych jest Bampton Sp. z o.o. 43-430 ul. Krzywa 1 Skoczów, NIP: 525-276-65-66. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@bampton.pl podając w tytule „Kierowca wózka widłowego - magazynier”   Prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w przesłanym CV na potrzeby rekrutacji przeprowadzonej na stanowisko Kierowca wózka widłowego - magazynier w Bampton Sp. z. o.o. (zgoda w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)”   Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami
Miejsce pracy
  • Skoczów pow. cieszyński, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)