Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.02.2022

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

MIREX to firma z ponad 20-letnią tradycją. Działalność rozpoczęliśmy na Podbeskidziu, gdzie znajduje się obecnie główna siedziba w Bielsku-Białej. Nieustannie rozwijamy się i poszerzamy nie tylko ofertę, ale i obszar działania. Posiadamy też oddział w Myszkowie.

Adres firmy :

43-300 Bielsko-Biała
ul.Witosa 10

Zakres obowiązków

  • Realizacja przyjętej strategii firmy oraz wyznaczonych celów sprzedażowych i operacyjnych
  • Budowanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Wdrożenie działań promocyjnych, realizacja wyznaczonych zadań producenckich i organizacyjnych,
  • Analiza rynku, kreowanie innowacyjnych pomysłów rozwoju podległego regionu,
  • Doświadczenie poparte sukcesami sprzedażowymi w kanale tradycyjnym na rynkach FMCG,
  • Monitoring działań konkurencji na podległym obszarze.

Wymagania

  • Konsekwencja oraz determinacja do realizacji wyznaczonych celów,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje managerskie, komunikatywność, wysoka kultura osobista,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w obszarze branży FMCG
  • Kompetencje analitycznego oraz logicznego myślenia, planowania i monitorowania podjętych działań,
  • Umiejętność wpływania na innych oraz rozwinięte kompetencje negocjacyjne, skuteczność w działaniu,
  • Znajomość rynku FMCG napoje, wody, alkohol w kanale tradycyjnym z obszaru Małopolski,
  • Prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do pracy w terenie,
  • Znajomość narzędzi MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel.

Oferujemy

  • Umowa o pracę,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
  • Administratorem danych osobowych jest Mirex Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul.Witosa 10, NIP: 9370001580. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Miejsce pracy
  • Kraków
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)