Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.02.2022

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Technik utrzymania ruchu / Elektromechanik

Work place: Nowa Wieś Wrocławska

Region:Dolnośląskie

Numer ref.: a0t6N000000p7ldQAA

Obowiązki:
  • wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji parku maszynowego od strony mechanicznej i elektrycznej,
  • realizacja prac związanych z prewencyjnym utrzymaniem ruchu,
  • analiza przyczyn i skutków awarii podległych maszyn i urządzeń, nadzór nad dokumentacją mechaniczną i elektryczną maszyn i urządzeń,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne,
  • działanie zgodnie z procedurami,
  • udział w projektach (TPM, KAIZEN, 5S).
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie kierunkowe (elektryk, automatyk, elektromechanik),
  • ogólna wiedza techniczna z zakresu budowy wtryskarek tworzyw sztucznych,
  • doświadczenie zawodowe w utrzymaniu ruchu w firmie produkcyjnej,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • umiejętność naprawy maszyn, urządzeń oraz czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
  • uprawnienia kwalifikacyjne E1 do 1kV, E2 i E3 będą mile widziane,
  • zaangażowanie, pozytywne podejście i nastawienie na realizację celów,
  • umiejętność obsługi maszyn wtryskowych będzie dodatkowym atutem,
  • chęci podjęcia pracy w Nowej Wsi Wrocławskiej.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • umowę bezpośrednio z zakładem pracy,
  • pracę w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22),
  • premię w wysokości 10% wynagrodzenia,
  • dodatek do paliwa (150 zł brutto przez pierwsze 3 miesiące, po okresie próbnym 330 zł brutto).
Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu: Anna Dukielska tel. +48 691 500 824.

Rekrutację prowadzi agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl