Operator maszyn cnc

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.02.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Prace w obszarze produkcji obsługa maszyn i urządzeń.
Odtłuszczanie metali benzyną. Obsługa szlifierki. Ręczne pracę transportowe.
Praca na 3 zmiany: 06:30-14:30, 14:30-22:30, 22:30-06:30.
Wymagana możliwość dojazdu, dyspozycyjność.

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
  • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Mile widziane: znajomość rysunku technicznego. [Inne] : Mile widziane: doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku. Mile widziane: wykształcenie zasadnicze zawodowe. Mile widziane: znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 410 PLN
  • Opis wynagrodzenia: brutto
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Ozimek pow. opolski, Opolskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.