Alior Bank S.A., Głogów, Doradca Klienta

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.02.2022

Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

PRACUJ JAKO DORADCA KLIENTA

Pokaż innym świat innowacyjnej bankowości

Doradca Klienta - Głogów

Zakres obowiązków

Twoja praca będzie polegała na:

• bieżącej obsłudze Klientów zgodnej z najwyższymi standardami Banku

• aktywnym budowaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych z Klientami Placówki

• realizacji wyznaczonych celów zgodnie z przyjętymi standardami

Wymagania

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:

• posiadasz minimum roczne doświadczenie w obsłudze lub aktywnym pozyskiwaniu

Klienta

• potrafisz efektywnie organizować pracę i jesteś systematyczny w działaniu

• potrafisz pracować pod presją czasu

• posiadasz wykształcenie minimum średnie

Oferujemy

• szkolenia wstępne i rozwojowe

• wynagrodzenie podstawowe i system premiowy oparty o wyniki sprzedażowe

• umowę o pracę

• przyjazną atmosferę i ducha współpracy

• konkursy sprzedażowe z nagrodami

Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja, prześlij CV wraz z dopisaną klauzulą o danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Alior Bank S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, jak również na ich przechowywanie przez okres 1 roku od dnia zakończenia procesu rekrutacji, w przypadku braku nawiązania ze mną stosunku pracy. Jednocześnie oświadczam, że wiadome mi jest, iż usunięcie moich danych z bazy Alior Bank S.A. może nastąpić bez mojej zgody. Oświadczam również, że jestem świadomy, iż mam prawo wycofać swoją zgodę w każdym czasie.”

  • Administratorem danych osobowych jest LUXMAG KRZYSZTOF SZMAJDA 66-200 Świebodzin Sobieskiego 15a/3, NIP: 9271844826. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LUXMAG KRZYSZTOF SZMAJDA 66-200 Świebodzin Sobieskiego 15a/3, NIP: 9271844826 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Głogów pow. głogowski, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)