Magazynier

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.02.2022

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Antares Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą o charakterze produkcyjnym.

Od ponad dziesięciu lat jesteśmy stale obecni i aktywni w sektorze urządzeń elektrycznych.

Specjalizujemy się w produkcji wiązek elektrycznych do AGD oraz przemysłu samochodowego, w montażu komponentów do okablowań i elementów wyposażenia samochodowego.

Zakres obowiązków

  • przygotowanie wyrobu gotowego do wysyłki,
  • wykonywanie załadunków i rozładunków materiałów/wyrobów gotowych,
  • kontrola towaru przychodzącego i wychodzącego pod względem ilościowym i jakościowym, kontrola dokumentów,
  • rozmieszczenie towaru przychodzącego na poszczególnych magazynach bądź halach produkcyjnych według ustalonych zasad,
  • dostarczanie na hale produkcyjne materiałów potrzebnych do produkcji,
  • dbanie o utrzymywanie należytego porządku w pomieszczeniach magazynowych oraz na halach produkcyjnych,
  • gospodarowanie odpadami powstającymi w procesie produkcji wg ustalonych zasad,
  • obsługa wózka widłowego

Wymagania

  • uprawnień na wózek widłowy (warunek konieczny),
  • zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • gotowości do pracy fizycznej,

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat (pierwsza umowa na okres próbny 3mce), bezpośrednie zatrudnienie,
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska,
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • Administratorem danych osobowych jest Antares Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Leszczyńska 6, NIP: 937-242-61-48. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Wynagrodzenie
  • 3 300 - 3 500 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)