Przedstawiciel Handlowy ds. OZE

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.02.2022

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

SUN FEE sp. z o.o.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą przygotowane “pod klucz”, najnowocześniejsze i najwydajniejsze instalacje fotowoltaiczne. Magazyny Energii, Pompy Ciepła oraz Klimatyzacje. Praca w SUN FEE to budowanie marki, współpraca z najlepszymi specjalistami w branży, a także wdrażanie innowacyjnych technologii na rynku.

Idea firmy:

Przez stale rosnące ceny energii elektrycznej coraz więcej osób myśli o własnych panelach słonecznych, aby uniezależnić się od podwyżek i dodatkowych opłat. Mamy świadomość, że nowy trend jakim jest zakładanie przydomowych elektrowni, rodzi wiele pytań i wątpliwości.

Dlatego też stawiamy przede wszystkim na edukację naszych potencjalnych Klientów, aby mogli świadomie podjąć decyzję.

Zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie Klienta indywidualnego w terenie,
  • samodzielne budowanie bazy Klientów,
  • odbywanie spotkań z pozyskanymi Klientami,
  • sprzedaż innowacyjnych produktów OZE: fotowoltaika, pompy ciepła i magazyny energii,
  • kompleksową obsługę Klientów w zakresie analizy potrzeb oraz sporządzania ofert.

Wymagania

  • potrafisz samodzielnie i efektywnie pozyskiwać Klientów indywidualnych,
  • metoda D2D nie jest Ci obca,
  • potrafisz negocjować, masz dar przekonywania,
  • motywuje Cię praca na celach sprzedażowych i zdrowa rywalizacja,
  • chcesz decydować ile zarobisz - rozliczamy się już od pierwszego sprzedanego kWp,
  • lubisz pracować aktywnie i nieszablonowo,
  • fascynuje Cię branża OZE,
  • zarażasz pozytywną energią ☺

Oferujemy

  • będziesz pracować z jednym z najczęściej wybieranych dostawców rozwiązań OZE w Polsce,
  • oferujemy elastyczną formę współpracy: umowę zlecenie, umowę o prace lub własna działalność,
  • pracujesz na prowizji bez sufitów,
  • masz możliwość wygrywania wewnętrznych konkursów sprzedażowych,
  • nauczymy Cię wszystkiego z zakresu branży OZE.
  • Administratorem danych osobowych jest SUN FEE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 20-234 Lublin Mełgiewska 30F, NIP: 9462704510. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
Miejsce pracy
  • Opole
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)