Praca dla popularnej marki. Atrakcyjne warunki zatrudnienia.Obsługa klienta stałego.

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.02.2022

Konsultant

Umowa zlecenie

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Jesteśmy jednym z największych multijęzykowych call center, od 16 lat pracujemy dla Partnerów z branży telekomunikacyjnej i finansowej. Specjalizujemy się w outsourcingu obsługi klienta i sprzedaży, zatrudniamy ponad 1000 pracowników w 7 oddziałach w Polsce i za granicą.

Pracuj dla najpopularniejszego operatora sieci komórkowej w kraju!

Nasza firma specjalizuje się w outsourcingu obsługi klienta i sprzedaży.

Co nas wyróżnia?

16 letnie doświadczenie

kilka oddziałów w Polsce i poza granicami kraju

współpraca z topowymi markami

elastyczne dopasowanie się do zachodzących zmian na rynku-stabilność zatrudnienia mimo pandemii

innowacyjność działań czego dowodem jest nominacja do Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” 2021

tworzymy możliwość rozwoju i zdobycia nowych kompetencji, które zwiększają Twoje szanse na rynku pracy

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych Partnerów, aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kilku kandydatów na stanowisko:

telefoniczny doradca klienta sektora telekomunikacyjnego

Miejsce pracy:Toruń, Gdańska 4A

Zakres obowiązków

Pracując z nami będziesz odpowiedzialny za udzielanie informacji, proponowanie nowych rozwiązań, wsparcie w realizacji założonych celów.

Wymagania

Oczekujemy:

  • ukończonego 18 roku życia
  • dyspozycyjności do pracy przez okres co najmniej 4 miesięcy ( warunek konieczny)
  • pozytywnego nastawienia
  • znajomości obsługi komputera
  • dyspozycyjności na szkolenie

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy ze składkami ZUS
  • pracę dla uznanej marki na rynku telekomunikacyjnym
  • elastyczny grafik
  • stabilną podstawę 19,70 zł brutto/h + realne do wypracowania premie
  • naprawdę luźną atmosferę bez sztywnych zasad
  • pracę w zgranym zespole z pozytywnym nastawieniem
  • szkolenia wstępne w pełni przygotowujące do współpracy oraz podnoszące kwalifikacje w trakcie zatrudnienia
  • możliwość przejścia na tryb pracy zdalnej po okresie wdrożenia w siedzibie firmy ( co najmniej 3mce)
  • częste konkursy motywacyjne realizowane na projektach
  • karta MultiSport – niski abonament za możliwość korzystania z placówek sportowo-rekreacyjnych w całej Polsce
  • program lojalnościowy - zbierasz punkty, które wymieniasz na wartościowe nagrody
  • świeże owoce na zdrowie!
  • zniżki dla pracowników
  • Administratorem danych osobowych jest Telbridge sp.zo o. sp.k. 25-528 Kielce Zagnańska 49, NIP: 9591530986. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Telbridge sp.zo o. sp.k. 25-528 Kielce Zagnańska 49, NIP: 9591530986 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Toruń
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)