Sprzedaż Telefoniczna! Praca zdalna - rynek polski

Tivron
  • Pułtusk, mazowieckie pow. pułtuski

Inny

Umowa o pracę

Tivron jest multikulturową firmą zajmującą się sprzedażą naturalnej suplementacji diety.

Obecnie obsługujmy klientów w 13 językach z terenu całej Europy.

Naszym celem jest budowanie pozytywnego wizerunku u klientów, nie tylko sprzedaż ale także kompleksowa opieka.

Obecnie potrzebujemy osób które wesprą nas w obsłudze sprzedażowej klienta na rynku Polskim.

Co oferujemy na tym stanowisku:
o Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 16 zł netto za godzinę + prowizję (2000-6000 zł średnio)
o Pracę oraz szkolenia w 100% zdalnie – zapewniamy sprzęt który umożliwi Ci pracę
o Pakiet szkoleń oraz programy rozwojowe – u nas jeśli chcesz, nie musisz siedzieć ciągle na słuchawce
o Pełną opiekę oraz wsparcie z każdego działu (Lider, Trener, HR)
o Jeśli nie lubisz kiedy ktoś patrzy Ci na ręce i cenisz sobie spokój możemy Ci to zagwarantować jeśli Twoje wyniki będą na odpowiednim poziomie (doceniamy samodzielność)
o Pakiet benefitów – multisport, prywatna opieka medyczna (Luxmed, Medicover)
o Umowy cywilnoprawne
o Jasne i zrozumiałe zasady współpracy (nic drobnym druczkiem z czym wyskakujemy z dnia na dzień)
o Otwartą i ciepłą atmosferę – każdy jest równy!

Co będzie podstawowymi zadaniami na tym stanowisku:
o Obsługa sprzedażowa klientów z połączeń przychodzących i wychodzących – to klienci kontaktują się z nami, lub my kontaktujemy się z naszymi stałymi klientami
o Rejestrowanie zamówień, logowanie w systemie
o Opieka nad klientem, lubią jak się słucha co mają do powiedzenia

Czego oczekujemy:
o Doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta
o Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
o Otwartości, empatii i wyrozumiałości
o Umiesz stawiać granice i dążyć do celu
o Nie demotywuje Cię „nie” ze strony klienta
o Sprzedaż jest dla Ciebie czymś naturalnym a nie wciskaniem
o Lubisz się rozwijać i uczyć nowych rzeczy, a tematy TABU dla Ciebie nie istnieją

Nie czekaj bo my nie chcemy czekać na Ciebie! Zgłoś się już dziś, porozmawiaj, sprawdź dowiedz się więcej!
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)