Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.02.2024

Web C# developer

Nicman Group
  • Poznań, wielkopolskie

Informatyk

Umowa o pracę

Prężnie rozwijająca się i odnosząca sukcesy amerykańska firma NICMAN GROUP SP. Z. O.O z obszaru technologicznego/programowania poszukuje Web C# developer'a który dołączy do naszego zespołu w Poznaniu.

Twój zakres obowiązków:

- tworzenie nowego oprogramowania na platformie .NET w oparciu o języki C#, XAML, technologię WPF, wzorzec MVVM;
- integracja rozwiązań wytworzonych w różnych technologiach;
- tworzenie oprogramowania współpracującego z akcesoriami zewnętrznymi;
- współudział w tworzeniu kompleksowych systemów informatycznych;
- współpraca z zespołem i klientem w celu określenia zakresu projektu;

Nasze wymagania:

- znajomość języka C# oraz technologii WPF;
- praktyczna znajomość wzorca MVVM;
- minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w technologii WPF z wykorzystaniem wzorca MVVM;
- wykształcenie informatyczne lub pokrewne;
- doświadczenie w wykorzystaniu systemów kontroli wersji;
- mile widziane doświadczenie w projektowaniu baz danych;
- Jeśli znasz w zaawansowanym stopniu WPF/MVVM, potrafisz dobierać odpowiednie rozwiązania technologiczne, uzasadnić ich wybór i wziąć za nie odpowiedzialność, śmiało do nas napisz :)

To oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Ergonomiczne stanowiska pracy,
- Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i posiadanego doświadczenia. Twoje doświadczenie będzie ocenione na podstawie wstępnych testów technicznych,
- Pracę w zgranym, dynamicznym i nowocześnie zarządzanym zespole,
- Udział w ciekawych i perspektywicznych projektach na rynek zagraniczny,
- Możliwości rozwoju oraz wyjazdów do klientów w USA,
- Swobodny dostęp do zasobów firmowej kuchni oraz parking
- mozliwosc pracy zdalnej