Dyspozytor transportu samochodowego

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.02.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Dyspozytor

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

• Przygotowanie harmonogramów realizacji usług oraz planowanie zasobów technicznych i ludzkich potrzebnych do realizacji tych usług.
• Przekazywanie kierowcom (z Ukrainy, Rosji, Gruzji) dokumentacji i zadań do wykonania.
• Monitorowanie pracy brygad w zakresie wykonywanych zleceń, reagowanie na pojawiające się problemy i ich rozwiązywanie.
• Analizowanie tras przejazdowych i budowanie tras optymalnych, systematyczne ich weryfikowanie.
• Kontrola kierowców, kompletności ubrania roboczego oraz kontrola sprawności pojazdów.
• Weryfikowanie czasu pracy kierowców.
• Rejestracja danych w systemie.
Dbanie o kompletność dokumentacji.
• Bieżąca obsługa klientów w zakresie realizacji zleceń.
• Planowanie oraz kontrola realizacji transportów.
• Dbanie o jakość i terminowość dostaw

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
  • Uprawnienia: biegła obsługa komputera

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Osieczna pow. leszczyński, Wielkopolskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.