Specjalista ds rekrutacji

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2022

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Semisul Poland od 2006 roku specjalizuje się w rekrutacji wykwalifikowanej kadry branży przemysłowej i zapewnianiu swoim Pracownikom ciekawych ofert pracy na rynku lokalnym i międzynarodowym.

W związku z rozwojem naszej firmy, do naszego biura w Warszawie poszukujemy kandydatów do naszego Zespołu HR.

Zakres obowiązków

Główny profil zadań:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska w branży przemysłowej na projekty zlokalizowane na rynku międzynarodowym
  • Aktywne działania skoncentrowane na poszukiwaniach i kontaktowaniu się z kandydatami
  • Weryfikacja i selekcja nadesłanych aplikacji
  • Bieżąca aktualizacja bazy danych kandydatów
  • Przeprowadzanie zdalnych spotkań rekrutacyjnych
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji i kontaktów z kandydatami
  • Realizacja dokumentacji związanej z procesem rekrutacyjno - zatrudnieniowym
  • Aktywne prowadzenie mediów społecznościowych

Wymagania

Dołącz do nas jeśli posiadasz:

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w obszarze międzynarodowych projektów przemysłowych, a w szczególnosci w agencji pracy tymczasowej;
  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego - min. B2
  • Bardzo dobrą organizacje pracy i nastawienie na osiągnięcie wyznaczonego celu
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne - zdolność nawiązywania i utrzymywania relacji z kandydatami oraz z klientami
  • Kreatywność w zakresie poszukiwania nowych rozwiązań w procesie pozyskiwania kandydatów

Oferujemy

  • Pracę w warszawskim biurze, blisko Metra
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku międzynarodowym
  • Zespołową, efektywną atmosferę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju
  • ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27.04.2016 celem uczestniczenia w niniejszej rekrutacji prowadzonej przez firmę Semisul Poland Sp. z o. o.’’ W sytuacji, jeżeli Pan / Pani wyraża chęć wzięcia udziału w innych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Semisul Poland Sp. z o. o., prosimy o zamieszczenie poniższego zapisu: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27.04.2016 celem uczestniczenia w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Semisul Poland Sp. z o. o.’’
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)