Praca Młodsza Pielęgniarka Warszawa Anin

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.02.2022

Pielęgniarka

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Zakres obowiązków

Klient ProworkPl MED, nowoczesna prywatna Klinika Rehabilitacyjna Warszawa Wawer/ Anin zatrudni absolwentów pielęgniarstwa na pełny etat/ umowę o pracę - etat 40 godz/ tydzień. Obowiązki obejmują świadczenie opieki pielęgniarskiej nad pacjentami placówki - rehabilitacja poszpitalna/ schorzenia kardiologiczne/ neurologiczne/ ortopedyczne . Pracodawca zapewnia pracę zgodnie z nowoczesnymi procedurami i możliwość dalszego rozwoju i finansowanie kursów kwalifikacyjnych, szkoleń zawodowych dla pielęgniarek/ pielęgniarzy. Mile widziani kandydaci rozpoczynający karierę pielęgniarską! Podejmij pracę jako młodsza pielęgniarka w nowoczesnej klinice rehabilitacyjnej! Złóż aplikację z ProworkPL MED i zdobywaj doświadczenie pielęgniarskie jako Młodszy/a Pielęgniarz/ Pielęgniarka Warszawa Anin Wawer. W przypadku kandydatów z zagranicy, np. Pielęgniarki z Ukrainy i Białorusi - pomoc w uzyskaniu czasowego prawa wykonywania zawodu pielęgniarki i szybka procedura rekrutacyjna! Rozmowy kwalifikacyjne zdalnie - przez telefon. Sprawna procedura rekrutacyjna i podpisanie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą.
Mile widziani kandydaci gotowi do relokacji i przeprowadzenia się do Warszawy! Termin rozpoczęcia pracy dostosujemy elastycznie do preferencji kandydata.

Wymagania

wymagania do pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka:
- wykształcenie kierunkowe min. licencjat z pielęgniarstwa
- prawo wykonywania zawodu pielęgniarki lub uprawnienia uzyskania czasowego PWZ dla pielęgniarek
z Ukrainy, Białorusi i innych krajów spoza UE
- gotowość do podjęcie stałej pracy /umowa o pracę w Warszawie Wawer/ ANIN luty 2022

Oferujemy

- pracodawca oferuje dla pielęgniarek zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
zmiany 12 godzinne - indywidualny grafik pracy
- Wynagrodzenie dla Pielęgniarki/ Pielęgniarza na pełny etat - umowa o pracę.
- praca w nowo otwartej nowoczesnej placówce rehabilitacyjnej,
- system szkoleń zawodowych w tym płatne kursy specjalistyczne dla pielęgniarzy/ pielęgniarek
- pakiet prywatnej opieki medycznej
- jeśli dotyczy/ Praca dla pielęgniarek z zagranicy, w tym Praca dla Pielęgniarek z Ukrainy i Białorusi, pomoc w relokacji i uzyskaniu czasowego Prawa wykonywania zawodu Pielęgniarki w Polsce. Teraz zgodnie z nowym prawem czasowo obowiązuje uproszczona procedura bez nostryfikacji dyplomu.

W przypadku zainteresowania pracą jako Pielęgniarz/ pielęgniarka klinika rehabilitacyjna Warszawa Wawer/ Anin lub w innych rejonach w Polsce, zarejestruj się na i dołącz swoje CV. Aplikuj na aktualne oferty dla pielęgniarek/ pielęgniarzy w Polsce. Wybierz i negocjuj najlepszą ofertę i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą. Szukasz pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka w Polsce? Skontaktuj się z ProworkPL MED, pomożemy Ci umówić spotkanie bezpośrednio z zaufanym Pracodawcą i wynegocjować najlepsze stawki dla Ciebie!

Kontakt i dane o firmieO firmieProworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

  • Administratorem danych osobowych jest xxxx 43-300 Bielsko-Biała xxxxxx, NIP: 1111111111. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez xxxx 43-300 Bielsko-Biała xxxxxx, NIP: 1111111111 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)