Technolog

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.02.2022

Technolog żywności

Umowa o pracę

Pełny etat

Ekspert/lider

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności mrożonej z własnym zapleczem produkcyjnym. Jesteśmy niekwestionowanym liderem specjalizującym się w dystrybucji produktów mrożonych, chłodzonych, towarów suchych oraz ryb i owoców morza – zarówno w kanale detalicznym jak i gastronomicznym. W swoich strukturach posiadamy 19 oddziałów dystrybucyjnych, 6 cross-docków oraz 3 zakłady produkcyjne. Obecnie zatrudniamy łącznie około 3000 wykwalifikowanych pracowników na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny w Skórczu

Zakres obowiązków

  • projektowanie, nadzór oraz optymalizacja procesów technologicznych,
  • wdrażanie nowych produktów,
  • testowanie i dobór surowców, półproduktów oraz innych materiałów,
  • przygotowywanie dokumentacji jakościowo-produkcyjnej dla wdrażanych produktów,
  • identyfikacja i eliminacja problemów w procesie produkcyjnym.

Wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Technologa w branży spożywczej,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności lub pokrewne),
  • praktyczna znajomość środowiska MS Office,
  • kreatywność, dokładność, myślenie analityczne oraz wnioskowanie,
  • umiejętność pracy w zespole, sumienność w wykonywaniu działań operacyjnych oraz prób technologicznych na etapie laboratoryjnym,
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne bądź gotowość do ich wykonania,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziane),
  • doświadczenie w obsłudze systemów klasy ERP (mile widziane),
  • gotowość do wykonywania prób również w godzinach popołudniowych (sporadycznie).

Oferujemy

  • stabilną pracę w ogólnopolskiej, rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wsparcie w procesie adaptacji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • przyjazną atmosferę,
  • współpracę z liderem rynku FMCG,
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • ofertę grupowego ubezpieczenia na życie,
  • możliwość przystąpienia do PPE.
  • Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Klauzula informacyjna

    1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex S.A. ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz.
    2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.
    3. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadkach wskazanych przepisami prawa osobom których dane dotyczą przysługuje także prawo usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
    4. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz na stronie po kliknięciu „APLIKUJ” jednakże przed złożeniem aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.
Miejsce pracy
  • Skórcz pow. starogardzki, Pomorskie
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)