Starszy/a Specjalista/ka ds. Kadr i Płac

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.02.2022

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Ekspert/lider

Rekrutacja zdalna

MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Mars Wrigley Confectionery, Pepsi Cola GB, Maspex).

Aktuanie rekrutujemy do Naszego biura w Warszawie.

Zakres obowiązków

  • Obsługa dokumentacji kadrowo-płacowej, w szczególności akt osobowych oraz e-teczek pracowników,

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy oraz współpracy na podstawie umów cywilnoprawnych,

  • Monitorowanie i koordynowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP,

  • Obsługa programu kadrowo-płacowego Optima oraz bieżąca aktualizacja danych w systemie,

  • Realizacja zgłoszeń pracowników i zleceniobiorców do ZUS za pośrednictwem systemu Płatnik, a także sporządzanie deklaracji korygujących,

  • Przygotowanie list płac, naliczenie wynagrodzeń dla zatrudnionych pracowników na podstawie umów o pracę oraz dla zleceniobiorców,

  • Prowadzenie ewidencji zwolnień lekarskich i innych absencji,

  • Realizacja korekt zgłoszeń do ZUS oraz wynagrodzeń na wniosek ZUS,

  • Wystawianie zaświadczeń dla pracowników i zleceniobiorców,

  • Administracja świadczeniami dodatkowymi – ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, multisport,

  • Sporządzanie deklaracji PIT 4R, ZUS, PFRON, PPK (wybranych),

  • Sporządzanie raportów i zestawień, a w tym współpraca z liderami projektów oraz kadrą zarządzającą.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku administracja/finanse/ekonomia/ZZL,

  • Minimum 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku,

  • Znajomość bieżących przepisów z zakresu Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych,

  • Praktyczna znajomość programu Płatnik,

  • Praktyczna znajomość programu Optima (warunek konieczny),

  • Dobra znajomość obsługi komputera w szczególności programu Excel,

  • Motywacja i zaangażowanie w powierzoną pracę,

  • Pozytywne nastawienie do współpracy z zespołem oraz w kontaktach z klientem wewnętrznym.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestniczenia w ciekawych szkoleniach i spotkaniach projektowych,

  • Możliwość prowadzenia szkoleń z tematyki kadrowo-płacowej dla pracowników firmy,

  • Stabilne zatrudnienie w dziale zarządzanym przez kierownika wspierającego swój zespół,

  • Przyjazne środowisko pracy oraz pracę hybrydową lub stacjonarną na warszawskiej Ochocie,

  • Pracę pełną wyzwań w zespole dla którego ważna jest atmosfera w pracy oraz wzajemna pomoc.

  • Administratorem danych osobowych jest MS Services Sp. z o.o. 31-231 Kraków Bociana, 22, NIP: 6792781920. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MS Services Sp. z o.o. 31-231 Kraków Bociana, 22, NIP: 6792781920 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Wynagrodzenie
  • 7 000 - 9 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)