Manager gastronomii

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.02.2022

Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Menedżer

Drukarnia Wielkoformatowa FRESH z Nowej Rudy zatrudni przedstawiciela handlowego.

Park Miniatur Minieuroland w Kłodzku zatrudni managera gastronomii. Poszukujemy osoby o zdolnościach przywódczych, która nie boi się szybkiego tempa pracy oraz chce wspólnie z nami tworzyć i rozwijać wyjątkowe miejsce kulinarne na mapie Kotliny Kłodzkiej.

Zakres obowiązków

Zarządzanie zespołem:

  • zatwierdzanie grafiku i nadzorowanie obecności pracowników,
  • rekrutacja nowego personelu,
  • rozwój i szkolenie pracowników,
  • kontrola pracy zespołu zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami.

Rozwój punktu gastronomicznego:

  • kontrolowanie jakości serwowanych potraw i estetyki podania,
  • nadzorowanie stanu technicznego urządzeń i higieny w obszarze kuchni,
  • obsługa systemów komputerowych wspierających pracę kuchni i baru,
  • kalkulacja i analiza rachunku zysków i strat oraz kształtowanie cen sprzedaży,
  • nadzorowanie zaopatrzenia i stanu magazynowych,
  • dbałość o efektywne wykorzystywanie surowców, materiałów i półproduktów,
  • monitoring aktualnych trendów i działań branżowych.

Budowanie wizerunku:

  • dbanie o wysoki standard obsługi gości,
  • badanie i analiza potrzeb gości,
  • rozpatrywanie i uwzględnianie reklamacji gości,
  • przyjmowanie dużych rezerwacji i kontakt z kluczowymi klientami,
  • dbanie o promocję i wizerunek punktu gastronomicznego,
  • budowanie pozytywnych relacji z dostawcami.

Wymagania

Wymagamy:

  • Doświadczenia na stanowisku managerskim,
  • Umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • Umiejętności efektywnej komunikacji i budowania dobrych relacji interpersonalnych,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu,
  • Kreatywności, pomysłowości i zaangażowania,
  • Dyspozycyjności i umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Pracę w kreatywnym miejscu, w pięknym otoczeniu,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w lokalu wyposażonym w nowoczesny sprzęt,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Wysokie wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków i uzyskanych wyników,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Jesteśmy elastyczni i warunki zatrudnienia ustalamy indywidualnie zgodnie z umiejętnościami oraz zaangażowaniem.

  • Administratorem danych osobowych jest:
    JM Park Sp. z o.o. , Ul. Noworudzka 11 , 57-300 Kłodzko, NIP: 7831702010
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:JM Park Sp. z o.o. , Ul. Noworudzka 11 , 57-300 Kłodzko, NIP: 7831702010zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kłodzko pow. kłodzki, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.