Specjalista ds. Sprzedaży

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.02.2022

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

RR Media Sp. z o.o. jest firmą z kapitałem polskim z ugruntowaną pozycją rynkową. Stworzona przez firmę platforma e-containers.eu, jest jedyną w Polsce internetową giełdą ładunków kontenerowych, obsługującą transport kontenerowy z portów morskich oraz terminali intermodalnych Europy Środkowej, zarówno w ruchu krajowym, jak i międzynarodowym. Od 2008 roku platforma jest prekursorem digitalizacji procesów transportu kontenerowego, usprawniając proces zarządzania flotą i skracając drogę dostępu do informacji w środowisku branży TSL.

Do grona partnerów platformy należą, zarówno liderzy branży transportowo-spedycjnej, jak i drobni przedsiębiorcy, dając im swobodny dostęp do nieograniczonej liczby ofert i rezerwacji.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży

Zakres obowiązków

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻEĆ:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi klientami firmy
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Organizowanie szkoleń i prezentacji
  • Monitorowanie rynku konkurencji
  • Implementacja nowych rozwiązań mających na celu usprawnienie jakości świadczonych usług
  • Dbanie o prawidłowy wizerunek firmy

Wymagania

OCZEKUJEMY:

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów biznesowych i prowadzenia negocjacji
  • Samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • Orientacji na realizację określonych celów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość zagadnień z branży TSL

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną wybraną umowę o współpracy
  • Stałe wynagrodzenie podstawowe
  • Otwartość na Twoje pomysły, inicjatywę – chcemy zatrudnić Ciebie z uwagi na Twoje kompetencje, wiedzę i prawdziwie korzystać z Twoich rekomendacji
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w przyjaznej i miłej atmosferze w zespole doświadczonych specjalistów
  • Administratorem danych osobowych jest RR Media Sp. z o. o. 81-339 Gdynia Polska 19, NIP: 9581581485. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RR Media Sp. z o. o. 81-339 Gdynia Polska 19, NIP: 9581581485 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Gdynia
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)