Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.02.2022

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty. Zapraszamy do aplikowania. Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna ze Śląska.

Zakres obowiązków

  • Stacjonarna (telefoniczna) obsługa jednego segmentu klientów.
  • Wsparcie klientów w całym procesie sprzedaży.
  • Przygotowywanie ofert.

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość programu Excel.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B2.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie rynkowe plus premie kwartalne i roczne.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Bogaty pakiet socjalny.
  • Aplikując potwierdzasz, że zostałeś/zostałaś poinformowany/poinformowana, że Administratorem twoich danych osobowych jest Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o., z siedzibą w Gliwicach przy ul. Zwycięstwa 61/5.

    Pełna treść informacji jak są przetwarzane twoje dane pod tym linkiem: https://horyzont.traffit.com/public/form/a/SWhvPQ==

    Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o., 44-100 Gliwice, Zwycięstwa 61/5

    Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.

  • Wyrażam zgodę firmie Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. (Horyzont) na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych dla klientów Horyzont w tym udostępnienia im moich danych osobowych w tym celu.
Miejsce pracy
  • Kędzierzyn-Koźle pow. kędzierzyńsko-kozielski, Opolskie
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)