Asystent/Asystentka Zarządu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.02.2022

Asystent zarządu

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

MORAPEL Sp. z o.o. Sp.k.

Firma handlowa o ugruntowanej pozycji na rynku – dystrybutor komponentów do produkcji obuwniczej i kaletniczej oraz skór surowych zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Świdnik k/ Łukowicy / pow. limanowski

Zakres obowiązków

  • Wsparcie zarządu w realizacji bieżących zadań,
  • Tworzenie dokumentów, zestawień, raportów, analiz,
  • Opieka nad obiegiem dokumentacji oraz komunikacją wewnętrzną, współpraca z różnymi działami,
  • Obsługa bieżących spraw biurowych, umów, ofert i zamówień,
  • Zbieranie danych, ich analiza i raportowanie,
  • Organizacja spotkań i podróży służbowych członków zarządu.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Znajomość środowiska MS Office,
  • Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie,
  • Komunikatywność i samodzielność,
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • Odpowiednie narzędzia pracy;
  • Praca w godzinach 8-16, pn-pt

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV na wskazany adres e-mail.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

  • Informujemy, że Administratorem danych jest firma Morapel Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 119. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, co do danych osobowych, których podanie jest dobrowolne, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę Morapel Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 119 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Miejsce pracy
  • Nowy Sącz pow. Nowy Sącz, Małopolskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.