Automatyk

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.02.2022

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
AUTOMATYK

Lokalizacja: Jasienica, woj. świętokrzyskie

Wymiar: Pełen Etat

Zakres obowiązków

  • utrzymanie sprawności działania systemów RCP oraz CCTV,
  • zapewnienie poprawnego funkcjonowania oraz utrzymania w ruchu zakładowych maszyn i urządzeń,
  • prace związane z budową oraz przebudową urządzeń przemysłowych,
  • diagnostyka oraz naprawa produkcyjnych sieci telekomunikacyjnych,
  • czynny udział w czynnościach przy przygotowawczo-koncepcyjnych na rzecz przebudów oraz modyfikacji instalacji,
  • nadzór nad poprawnością prowadzenia dokumentacji maszyn i urządzeń.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe w zakresie automatyki, robotyki, elektryki bądź pokrewne,
  • umiejętność czytania oraz modyfikacji programów PLC oraz wizualizacji opartych o sprzęt oraz oprogramowania firmy Siemens (S7-300/400, S7-1200/1500, Step7, WinCC Flexible, TIA Portal),
  • uprawniania elektryczne – warunek konieczny,
  • programowanie i obsługa elementów automatyki (sterowników PLC, paneli operatorskich, falowników, regulatorów, itp.) w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia diagnostyki,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych oraz P&ID,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • biegła znajomość obsługi komputera,
  • sumienność oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z Naszym kontrahentem,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • system premiowy,
  • pakiet świadczeń socjalnych (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna),
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pełne szkolenie stanowiskowe,
  • profesjonalne wsparcie w procesie adaptac

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575487.

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

  • Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl . "

    Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

    Workhouse4you(c.23651)

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl. Workhouse4you(c.23651)
Miejsce pracy
  • Tarnobrzeg pow. Tarnobrzeg, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)