Monter AKPiA

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.02.2022

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Firma ZEG-ENERGETYKA z siedzibą w Pszczynie, jest producentem elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej dla energetyki zawodowej i przemysłowej.

W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Pszczyna

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Zakres obowiązków

  • prefabrykacja rozdzielnic nn, szaf przemysłowych, sterowniczych, automatyki,
  • wykonywanie badań i pomiarów pomontażowych,
  • kontrola stanu technicznego aparatury elektronicznej, kontrolno-pomiarowej, energetycznej,
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej

Informacje dodatkowe :

  • możliwa konieczność pracy na obiektach poza zakładem pracy

Wymagania

  • potwierdzone kwalifikacje z zakresu zadań – wykształcenie techniczne i/lub doświadczenie zawodowe,
  • umiejętność czytania i edycji dokumentacji technicznych, elektrycznych i AKPiA,
  • uprawnienia SEP minimum E do 1 kV

dodatkowe:

  • dobra organizacja pracy, mobilność, dyspozycyjność ,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w rozwijającej się firmie o uznanej i stabilnej pozycji na rynku,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • warunki do rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • wynagrodzenie współmierne do zaangażowania oraz osiąganych wyników.
  • Administratorem danych osobowych jest ZEG-ENERGETYKA Sp. z o.o 43-200 PSZCZYNA ul. Zielona 27, NIP: 6381805949. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZEG ENERGETYKA Sp. z o.o. umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”. ZEG ENERGETYKA Sp. z o.o. jako administrator danych informuje, iż Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych i ich poprawiania. Podanie danych w zakresie wynikającym z przepisów prawa pracy jest obowiązkowe, natomiast w zakresie szerszym niż określony w tych przepisach dobrowolne.
Miejsce pracy
  • Pszczyna pow. pszczyński, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)