Specjalista ds. kadr i płac

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.02.2022
Dolnośląskie Młyny S.A.

Umowa o pracę

Zadania:

· prowadzenie akt osobowych pracowników, sporządzanie wymaganych dokumentów związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników,
· obsługa systemu kadrowo-płacowego,
· rozliczanie wynagrodzeń pracowników,
· bieżąca obsługa pracowników,
· sporządzanie i rozliczanie i nadzór nad wykonaniem umów cywilnoprawnych,
· obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych, Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, grupowego ubezpieczenia PZU
· nadzór nad ewidencją czasu pracy pracowników,
· terminowa realizacja badań lekarskich pracowników oraz szkoleń BHP,
· współpraca z urzędami administracji państwowej w zakresie obszaru działania,
· sporządzanie sprawozdań i zestawień na potrzeby zewnętrzne,
· współpraca z działami i firmy w kwestiach personalnych.

Nasze oczekiwania:

· min. 2-letniego doświadczenia zawodowego,
· znajomość programów kadrowo płacowych,
· umiejętność naliczania wynagrodzeń,
· praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych,
· dobra organizacja własnej pracy, terminowość, skrupulatność.

Oferujemy

· stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas zastępstwa,
· po okresie zastępstwa możliwość dalszej współpracy,
· szkolenia i dostęp do czasopism branżowych,
· możliwość zdobycia wiedzy i nabrania doświadczenia,
· świadczenia socjalne
· grupowe ubezpieczenie na życie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: @

tel. 76 87 40 322
Miejsce pracy
  • Udanin pow. średzki, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.