Bibliotekarz

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.02.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

- obsługa użytkowników w Czytelni;
- udostępnianie zbiorów bibliotecznych w Czytelni;
- obsługa baz danych udostępnianych w Czytelni;
- prowadzenie działalności informacyjnej w oparciu o tradycyjne i e-źródła informacji/bazy danych;
- obsługa bibliotecznego systemu komputerowego - modułu udostępniania w zakresie obsługi wypożyczeń i zwrotów;
- dbałość o bezpieczeństwo i kompletność gromadzonych i udostępnianych w Czytelni zbiorów,
- utrzymanie porządku na półkach,
- współpraca z działem gromadzenia i opracowania w zakresie gromadzenia zbiorów;
- sporządzanie statystyk oraz sprawozdań z działalności Czytelni.

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
  • Uprawnienia: Pakiet MS Office
  • Inne wymagania: wobec kandydata: wykształcenie: wyższe magisterskie, wyższe odpowiadające profilowi dziedzinowemu biblioteki; doświadczenie zawodowe: co najmniej 2 lata doświadczenia pracy w bibliotece naukowej lub 5 lat w bibliotekach innego typu umiejętność wyszukiwania i selekcji informacji w oparciu o tradycyjne i elektroniczne źródła informacji, znajomość zintegrowanych systemów bibliotecznych (preferowany: Patron); biegła obsługa komputera (umiejętność obsługi Pakietu MS Office: Word, Excel); gotowość do pracy zgodnie z harmonogramem dyżurów w zakresie godzin od 8.00 do 18.00 oraz w wybrane soboty; komunikatywność i umiejętność pracy w zespole; cechy osobowościowe niezbędne do bezpośredniej pracy z czytelnikiem; samodzielność i zdolności organizacyjne; rzetelność i dokładność w zakresie wykonywanych zadań. Zakres wykonywanych zadań obejmuje: - obsługa użytkowników w Czytelni; - udostępnianie zbiorów bibliotecznych w Czytelni; - obsługa baz danych udostępnianych w Czytelni; - prowadzenie działalności informacyjnej w oparciu o tradycyjne i e-źródła informacji/bazy danych; - obsługa bibliotecznego systemu komputerowego - modułu udostępniania w zakresie obsługi wypożyczeń i zwrotów; - dbałość o bezpieczeństwo i kompletność gromadzonych i udostępnianych w Czytelni zbiorów, - utrzymanie porządku na półkach, - współpraca z działem gromadzenia i opracowania w zakresie gromadzenia zbiorów; - sporządzanie statystyk oraz sprawozdań z działalności Czytelni. Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny; kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie; kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje i umiejętności; kopie dokumentów potwierdzających wymagany staż pracy; kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie [Zgłoszenia: e-mail: ksajnog@aps.edu.pl, tel. 22 589 36 17]

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zasadnicze 3700,00 brutto; dodatek stażowy 1% za każdy przepracowanych rok - maksym. 2
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.