Młodszy bibliotekarz

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.02.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Bibliotekarz

Umowa na zastępstwo

Pełny etat

Zakres obowiązków

- realizacja zamówień i zwrotów materiałów bibliotecznych;
- systematyczne sprawdzanie poprawnego układu księgozbioru na półkach;
- udział w selekcji księgozbioru: wyłączanie wycofanych pozycji z półek, przesuwanie księgozbioru, przygotowywanie wycofanego księgozbioru do przekazania na makulaturę;
- dbałość o bezpieczeństwo i kompletność gromadzonych w magazynie zbiorów, utrzymanie porządku na półkach;
- obsługa czytelników w Wypożyczalni;
- obsługa bibliotecznego systemu komputerowego - modułu udostępniania w zakresie obsługi wypożyczeń i zwrotów

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
  • Uprawnienia: Pakiet MS Office
  • Inne wymagania: wobec kandydata: wykształcenie - minimum studium bibliotekarskie lub średnie bibliotekarskie lub średnie oraz praktyki lub szkolenia w zakresie związanym z zadaniami biblioteki; doświadczenie zawodowe: preferowany co najmniej 1 rok doświadczenia pracy w bibliotece (udostępnianie zbiorów); biegła obsługa komputera (umiejętność obsługi pakietu MS Office Word, Excel); znajomość zintegrowanych systemów bibliotecznych (preferowany: Patron); gotowość do pracy zgodnie z harmonogramem dyżurów w przedziale godzinowym: od 8.00 do 18.00 oraz w wybrane soboty; cechy osobowościowe niezbędne do bezpośredniej pracy z czytelnikiem (umiejętność dobrej komunikacji i kontaktów interpersonalnych); rzetelność i dokładność w zakresie wykonywanych zadań. Zakres wykonywanych zadań obejmuje: - realizacja zamówień i zwrotów materiałów bibliotecznych; - systematyczne sprawdzanie poprawnego układu księgozbioru na półkach; - udział w selekcji księgozbioru: wyłączanie wycofanych pozycji z półek, przesuwanie księgozbioru, przygotowywanie wycofanego księgozbioru do przekazania na makulaturę; - dbałość o bezpieczeństwo i kompletność gromadzonych w magazynie zbiorów, utrzymanie porządku na półkach; - obsługa czytelników w Wypożyczalni; - obsługa bibliotecznego systemu komputerowego - modułu udostępniania w zakresie obsługi wypożyczeń i zwrotów. Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny; kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie; kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje i umiejętności; kopie dokumentów potwierdzających wymagany staż pracy; kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie [Zgłoszenia: e-mail: ksajnog@aps.edu.pl, tel. 22 589 36 17]

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zasadnicze: 3300 zł brutto; dodatek stażowy 1% za każdy przepracowanych rok - maksym.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.