Pracownik Produkcji – blisko centrum B-B, wynagrodzenie od 3000 netto w górę

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.02.2022

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników

tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364

Zakres obowiązków

Mamy ofertę idealną dla Ciebie, rozpocznij pracę na stanowisku pracownik produkcji!

stabilną pracę , zapewniamy umowę na pełen etat oraz dodatkowe benefity:

Zadania:

  • prosta obsługa maszyn
  • udział w procesie produkcyjnym podzespołów samochodowych

Wymagania

  • chęci długotrwałej współpracy i rozwoju
  • dyspozycyjności w systemie 3 zmianowym

Oferujemy

  • Nie musisz posiadać doświadczenia - dzięki tej pracy zdobędziesz je i wiele się nauczysz,
  • Pracę blisko centrum Bielska w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia gwarantowana (ok 3000 netto) + dodatkowe premie (za obecność, wakacyjna świąteczna, produkcyjna, efektywnościowa)
  • Pierwsza podwyżka już po 3 m-cach
  • Dla chętnych możliwość większego zarobku (nadgodziny) – dwie soboty w miesiącu to extra 700 zł
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową a po okresie próbnym przejęcie przez klienta,
  • szkolenia wdrażające każdego pracownika,
  • benefity: opieka medyczna, pakiety sportowe, zniżki w sklepach sieciowych i na bilety do kina,
  • Darmowy dojazd z dworca PKP w Bielsku-Białej do miejsca pracy
  • Jeżeli dojeżdżasz pociągiem to możesz wysiadać na bezpośrednio na przystanku PKP blisko siedziby naszego Klienta

Oferta dotyczy pracy tymczasowej z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez klienta

Poleć ofertę znajomym!

Wyślij sms o treści ’PRACA’ pod numer 723193117 - oddzwonimy i przedstawimy Ci szczegóły oferty.

DZIĘKUJEMY ZA POLECENIE !!!

Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Wynagrodzenie
  • 4 450 - 6 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)