Elektromechanik

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.02.2022

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Firma Dźwig – Serwis Janusz Bachrach istenieje na rynku od ponad 30 lat.

Oferujemy szeroki zakres urządzeń dźwigowych, które produkowane są z komponentów renomowanych firm europejskich oraz kompleksową obsługę w całym procesie realizacji inwestycji, począwszy od fazy projektowania po odbiory techniczne zamontowanych dźwigów, zapewniając późniejszy serwis urządzeń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ lub kontakt telefoniczny pod numerem 795-494-619.

Zakres obowiązków

  • Wykonywaniem przeglądów urządzeń dźwigowych
  • Wykonywaniem napraw, remontów urządzeń dźwigowych
  • Utrzymywanie w ruchu ciągłym urządzeń dźwigowych

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe – profil elektryk, elektromechanik,
  • Uprawnienia energetyczne SEP E1 mile widziane,
  • Umiejętność analizy schematów układów sterowania,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy przy naprawach i konserwacjach urządzeń dźwigowych,
  • Uprawnienia do obsługi suwnic, kierowcy wózków widłowych mile widziane
  • Umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Regularne godziny pracy
  • Narzędzia potrzebne do pracy
  • Administratorem danych osobowych jest Dźwig – Serwis Janusz Bachrach 43-370 Szczyrk ul. Różana 6, NIP: 547-004-00-40. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)