Operator wózka widłowego

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.02.2022

Operator wózków widłowych

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Drukarnia Interak Sp. z o.o.

Opis

Interak to jedna z największych firm poligraficznych w Polsce. Nasz zespół stanowią specjaliści w swojej dziedzinie, zainteresowani pogłębianiem swojej wiedzy. Naszym pracownikom dajemy możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego i osobistego. W związku z intensywnym rozwojem, firma uzupełnia zespół specjalistów różnych dziedzin i obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko:

Magazynier- operator wózka widłowego

Zakres obowiązków

Twoje obowiązki

  • obsługa wózków widłowych na terenie zakładu
  • staranny rozładunek i załadunek towarów
  • rozlokowanie produktów w magazynie
  • wydawanie towaru na poszczególne obszary produkcyjne

Wymagania

Oczekujemy

  • uprawnień do kierowania wózkami widłowymi
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • dokładności, sumienności i umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

  • system szkoleń przygotowujący do objęcia stanowiska
  • dofinansowanie do różnych form zajęć sportowych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dojazd do pracy firmowym autobusem

Jeśli zależy Tobie na stabilnym zatrudnieniu i przyjaznej atmosferze pracy wyślij swoją aplikację.

Polubisz tu pracować :)

  • Prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

    Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest Drukarnia Interak Sp. z o.o. z siedzibą w Grzępy 50, 64-700 Czarnków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesów rekrutacji przez okres: do 12 miesięcy, licząc od dnia przesłania do nas mojej aplikacji. Niniejsza zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Drukarnia Interak Sp. z o.o. 64-700 Czarnków Grzępy, NIP: 7631967293 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Czarnków pow. czarnkowsko-trzcianecki, Wielkopolskie
Wynagrodzenie
  • 3 500 - 7 500 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)