Specjalista ds. controllingu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.02.2022

Analityk finansowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Poznaj DONE! Deliveries

Chcemy stać się numerem jeden w zakresie Spotowych/Expressowych przesyłek w Europie. Uzyskanie 1% udziału w rynku równa się dla nas rozwój x27. Środkiem do celu jest m.in. technologia, doskonała obsługa Klienta oraz bezpieczeństwo finansowe!

Zakres obowiązków

Osoba pełniąca tę rolę pod nadzorem Managera ds. Finansów będzie czynnie uczestniczyć w:

  • przygotowywaniu rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontroli ich realizacji i analizie odchyleń
  • analizowaniu rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.
  • wykonywaniu kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów i inwestycji
  • wykonywaniu kalkulacji na potrzeby działu księgowości (wyliczenia i nadzór nad poziomem rezerw i odpisów aktualizacyjnych)
  • sporządzaniu analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa lub dla innych działów
  • zamknięciu miesiąca wraz z przygotowaniem raportów dla zarządu

Wymagania

  • wykształcenia wyższego z obszaru finansów / rachunkowości / ekonomii
  • minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku finansowo-analitycznym
  • znajomości Excela - na poziomie zaawansowanym, w tym Power Query, oraz PowerPointa — na poziomie średniozaawansowanym
  • wnikliwości, dokładności, elastyczności w działaniu
  • atutem będzie znajomość narzędzi BI (np. Microsoft Power BI, Cognos, itp.)

Oferujemy

  • wynagrodzenie 5 500 - 8 000 brutto
  • duża swoboda w działaniu oraz wpływ na kształt Twojego stanowiska
  • praca w firmie, która jest liderem w branży - będziesz uczestniczył w innowacyjnych projektach, wyróżniających nas na rynku TSL
Atrakcyjne wynagrodzenie
Dodatkowe ubezpieczenie
Karta Multisport
Nowoczesne biuro
Owoce w pracy
Prywatna opieka lekarska
Przyjazna atmosfera
Spotkania integracyjne
Stabilne warunki zatrudnienia
System premiowy
Szkolenia, kursy, konferencje
Szkolenie stanowiskowe
  • Administratorem danych osobowych jest Done Deliveries Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. 34-120 Andrychów Batorego 35, NIP: 5542945426. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Done Deliveries Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., Batorego 35, 34-120 Andrychów, NIP: 5542945426zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Andrychów pow. wadowicki, Małopolskie
  • Praca zdalna
Wynagrodzenie
  • 5 500 - 8 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)