Pracownik obsługi klienta - praca biurowa

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.02.2022

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Agencja Pracy

Dla naszego klienta szukamy osoby na stanowisko: Obsługa klienta

Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę.

Miejsce pracy: Ostrawa (Czechy) - możliwa częściowa praca z domu (home office)

Typ umowy: umowa o pracę (czeska) - w PL obowiązuje ubezpieczenie zdrowotne

Zakres obowiązków

- obsługa infolinii: przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych od klientów potrzebujących pomocy (nie jest to sprzedaż produktów!);

- weryfikacja danych klientów, zakresu ubezpieczenia oraz przysługujących klientowi serwisów;

- organizacja pomocy przy użyciu sieci usługodawców (np. holowanie samochodu, zapewnienie samochodu zastępczego, zapewnienie usług hydraulika, ślusarza, dekarza).

Wymagania

- znajomość j. polskiego (poziom ojczysty);

- znajomość j. angielskiego na poziomie B2;

- wykształcenie minimum średnie;

- dyspozycyjność i elastyczność (praca zmianowa + 2 dni weekendowe pracujące w miesiącu).

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premie kwartalne;

- szeroki pakiet benefitów (kupony lunchowe, roczne ubezpieczenie podróżne, zniżki na produkty, dopłata do dojazdów);

- 25 dni urlopu;

- pracę częściowo w systemie Home Office;

- realne możliwości rozwoju i awansu;

- przyjazny i wspierający zespół oraz opieka Buddyego;

- komfortowe warunki pracy (strefy relaksu, wyposażona kuchnia, nowoczesne i klimatyzowane biuro w samym centrum Ostrawy).

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma  SELEKT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, NIP: 5472203339 z siedzibą przy ul. Ks. Stanisława Stojałowskiego 2/2, 43-300 Bielsko-Biała.

    2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niniejszej oraz przyszłych rekrutacji. Zgoda udzielona jest na okres 24 miesięcy.

    3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie docelowy klient/pracodawca na podstawie umowy powierzenia danych osobowych.

    4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

    5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

    6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu usunięcia zgody, zakończenia procesu rekrutacji lub do końca okresu, o którym mowa w punkcie 2.

    7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    8. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.9. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie dotyczących mnie danych osobowych przez Administratora Danych firmę SELEKT KIW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa w celu niniejszej oraz przyszłych rekrutacji. Zostałem(am) poinformowany(a), że w każdym czasie mogę cofnąć tę zgodę bez wpływu na zgodność́ z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zostałem(am) poinformowany(a) o dobrowolnym charakterze udzielenia zgody.
Miejsce pracy
  • Jastrzębie-Zdrój pow. Jastrzębie-Zdrój, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)