Inżynier serwisu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.02.2022

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

BLM GROUP - światowy lider w produkcji oraz rozwoju maszyn do obróbki laserowej oraz gięcia i formowania rur i profili, z siedzibą we Włoszech, poszukuje do swojego oddziału w Polsce (BG Polska Sp. z o.o.) osób na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • montaż, ustawianie i uruchamianie nowych maszyn u klientów

  • naprawy oraz przeglądy maszyn

  • szkolenia po procesie sprzedaży (w siedzibie firmy oraz po uruchomieniu maszyny u klienta)

  • przygotowywanie raportów dla działu technicznego, mających na celu zapewnienie pełnych i terminowych informacji uzyskanych od klientów

  • wsparcie telefoniczne przy rozwiązywaniu problemów

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe (mechaniczne, elektryczne lub elektroniczne)

  • znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • umiejętności diagnozowania i usuwania usterek maszyn elektrycznych i mechanicznych

  • predyspozycje do rozwijania wszechstronności technicznej

  • zainteresowanie i predyspozycje do rozwiązywania złożonych problemów technicznych

  • możliwość wykonywania częstych podróży służbowych (Inżynier Serwisu podróżuje zazwyczaj 50-60% rocznego czasu pracy)

  • dobre umiejętności interpersonalne, przydatne do relacji zarówno z klientami jak i współpracownikami

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dokładność, systematyczność, umiejętność analitycznego myślenia

  • umiejętności interpersonalne przydatne do współpracy wewnętrznej i do obsługi klientów

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie

  • rozwój oraz szkolenia w siedzibie firmy

  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód , komputer, telefon)

  • Administratorem danych osobowych jest:
    BG POLSKA Sp. z o.o. , Towarowa 2 , 43-302 Bielsko-Biała, NIP: 9372725425
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)