Agent ubezpieczeniowy (s)

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.02.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Agent ubezpieczeniowy

Staż/praktyka

Pełny etat

Zakres obowiązków

praca biurowa, obsługa urządzeń biurowych, tworzenie i uzupełnianie baz danych, wystawianie dokumentów ubezpieczeniowych, prowadzenie działań marketingowych (interia, socjal media, ulotki), organizacja stanowiska pracy.

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
  • Inne wymagania: Staż będzie realizowany w ramach projektu Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie tarnowskim i m. Tarnów (VII) Mój rozwój, moja szansa, który jest realizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś 8 Rynek Pracy, Działanie 8.1 Aktywizacja zawodowa projekty Powiatowych Urzędów Pracy i współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. wykształcenie min. średnie, biegła znajomość obsługi komputera, aktywne prawo jazdy kat. B., niekaralność, łatwy kontakt z klientem, dyspozycyjność, chęć odbycia szkoleń, otwartość, asertywność, znajomość jęz. angielskiego. Praca w Lisiej Górze od pon. do pt. w godz.: 8.00-16.00. praca biurowa, obsługa urządzeń biurowych, tworzenie i uzupełnianie baz danych, wystawianie dokumentów ubezpieczeniowych, prowadzenie działań marketingowych (interia, socjal media, ulotki), organizacja stanowiska pracy.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: 1 489 PLN
Miejsce pracy
  • Lisia Góra pow. tarnowski, Małopolskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)