Operator suwnicy - 37

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.02.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Dysponowanie wiedzą w zakresie obowiązujących przepisów, zasady działania poszczególnych
mechanizmów i urządzeń zabezpieczających, a także umiejętnością praktycznej obsługi określonych
typów suwnic lub cięgników.
Współpraca z Brygadzistami i Osobami na Produkcji w zakresie bezpiecznego transportu przyjmowanych materiałów
oraz w procesie produkcji półwyrobów i wyrobów w postaci konstrukcji stalowych, zbiorników oraz innych urzadzeń.
Przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe, brak
  • Uprawnienia: Obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia
  • Inne wymagania: Wykształcenie co najmniej podstawowe/zawodowe. Brak przeciwwskazań do pracy w zawodzie operatora suwnicy potwierdzony odpowiednim zaświadczeniem lekarskim. Minimum 2 lata samodzielnej pracy na stanowisku operatora suwnicy. Operator powinien posiadać stosowne kwalifikacje potwierdzone zaświadczeniem kwalifikacyjnym Urzędu Dozoru Technicznego w kategorii "IS" suwnice, wciągniki i wciągarki obsługiwane z poziomu roboczego lub z kabiny oraz żurawie stacjonarne warsztatowe.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: kwota wynagrodzenie uzależniona od posiadanych kwalifikacji, umiejętności, doświadczenia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Świdnica pow. świdnicki, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)