PAKOWACZ / ETYKIECIARZ ODZIEŻY

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.02.2022

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Rekrutacja zdalna

E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!

Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na stanowisko, które spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

Praca w Holandii w firmie zajmującej się obsługą popularnych marek odzieży sportowej jak PUMA czy Tommy Hilfiger na stanowisko magazyniera. Centrum dystrybucyjney znajduje się w miejscowości Tilburg. Praca odbywa się systemie jednozmianowym.

Zakres obowiązków

W magazynie zatrudnieni pracują na kilku działach:

  • zbieranie zamówień za pomocą skanera
  • pakowanie, metkowanie i etykietowanie produktów
  • rozładunek i załadunek kontenerów z kartonami i paczkami
  • wysyłka towaru do sklepów
  • zwroty produktów na magazyn

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialność oraz elastyczność
  • dokładność w wykonywaniu zadań

Oferujemy

  • zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę dla ekskluzynych marek odzieżowych, możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie w euro, stawka podstawowa 12,68 €/h brutto
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • - dodatek urlopowy: 10,87% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
    - dodatek wakacyjny: 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
    - rezerwa na dni swiateczne: 2,17% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polsk
Stabilne warunki zatrudnienia
  • Administratorem danych osobowych jest E&A Sp. z o.o. 45-064 Opole Kołłątaja 3/1, NIP: 7561809719. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez E&A Sp. z o.o. 45-064 Opole Kołłątaja 3/1, NIP: 7561809719 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Video
Miejsce pracy
  • Podkarpackie
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)