Praca na produkcji - od zaraz - atrakcyjne zarobki.

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.02.2022

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników

tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364

Zakres obowiązków

pracę od zaraz, zapewniamy umowę o pracę oraz dodatkowe benefity.

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości gotowego wyrobu
  • montaż elementów

Wymagania

  • dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej
  • motywacja do pracy
  • nie musisz posiadać doświadczenia - każda nowa osoba zostaje wdrożona i przeszkolona

Oferujemy

  • nie musisz posiadać doświadczenia dzięki tej pracy zdobędziesz wartościowe doświadczenie i wiele się nauczysz,
  • lekka praca w Bielsku Białej na terenie Fiata w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową a po okresie próbnym duża szansa na przejęcie,
  • szkolenia wdrażające każdego pracownika;
  • benefity: opieka medyczna, pakiety sportowe, zniżki w sklepach sieciowych i na bilety do kina.
  • bardzo dobra atmosferę, zgrany zespół pracowników i dobre warunki pracy.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej - z możliwością przejęcia bezpośrednio przez Klienta

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.

Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)